Головні принцими, якими ми керуємося у своїй повсякденній роботі є:

Професіоналізм
Відповідальність
Командна робота
Результативність
Ініціативність
Чесність
Повага

Директор ТОВ "Буринський молокозавод"

Дудко Тетяна Володимирівна


Працює в компанії з жовтня 2016 року на посаді директора «Буринського молокозаводу», Сумська область, м. Буринь. Тетяна Володимирівна має колосальний досвід в управлінні молочним підприємством. Більше 30-ти років працює на керівних посадах у великих виробничих компаніях. Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Конотопському молокозаводі на позиції лаборанта. Вона займала посади начальника цеху, начальника лабораторії, начальника виробництва та в решті решт очолила завод на посаді директора у 2002 році. Закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю «Технологія виробництва молока та молочних продуктів».

Головний інженер

Слюсар Сергій Анатолійович


Сергій Анатолійович працює на «Буринському молокозаводі» з 2006 року. Обіймав посади головного енергетика, пізніше головного інженера. Загальний досвід роботи на виробничих підприємствах 18 років. Сергій Анатолійович закінчив Український державний Університет харчових технологій у 1998 році за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв».

Заступник директора з якості

Ярмак Валентина Володимирівна


Приєдналася до команди «СвітМілк» на початку 2017 року. Валентина Володимирівна має загальний стаж роботи у молочній промисловості 41 рік. Працювала на провідних посадах у «Роменському молочному комбінаті», ЧП «Рось». Обіймала посаду начальника лабораторії 12 років. Валентина навчалася у «Київському інституті харчової промисловості» за спеціальністю «Інженер технолог».